MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 13128680
nr 1312 8680
Stringhylla
6 hyllplan, 78x20 cm. Höjd: 101 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:19:01
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr